Вчителі-географи відвідали мальовничі території НПП «Північне Поділля»

14.09.2016 admin Новини

114 вересня педагоги Бродівського районного методичного об’єднання вчителів географії побували на мальовничих ділянках Національного природного парку «Північне Поділля». Зокрема працівники відділу рекреації та туризму природоохоронної установи провели для вчителів-географів цікаву мандрівку до меморіального хреста на честь 100-річчя від дня народження будителя національної свідомості українців Галичини отця Маркіяна Шашкевича. Тут, на краю північно-західної частини Подільської височини екскурсанти мали унікальну можливість цього осіннього яскраво-сонячного дня споглядати з Вороняцього горбогір’я мальовничі ландшафти Малого Полісся, Головний європейський вододіл тощо, долини річки Західний Буг та почути цікаву розповідь працівників парку про червонокнижне біорізноманіття, яке зростає на Маркіяновій горі.

Наступним етапом мандрівки було відвідування майстерні майстра-гончара у славнозвісному селі Гавареччина, що на Золочівщині. Тут педагоги мали нагоду взяти активну участь в майстер-класі з виготовлення глиняних виробів на гончарному кругу, який для вчителів-географів з Брідщини люб’язно провів гончар Іван Луковський. А ще в Гаваречинні педагоги оглянули історичну криницю, почули цікаву розповідь провідника-гіда з НПП «Північне Поділля» про історію села Гавареччина, його мешканців, які у буремні роки боролися за Самостійність України в лавах Української Повстанської Армії, та відвідали Музей-криївку.

Закінчилась мандрівка для учасників методичного об’єднання вчителів географії Бродівського РВО відвідинами монахського с
киту Покладання ризи Пресвятої Борогодиці, що розташований на Святій Горі в околицях сіл Гавареччина, Черемошня та Ушня Золочівського району.

23456789

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест