В Підкамінській школі-інтернаті відбувся еко-захід «Мистецтво бути почутим»

16.09.2015 admin ЕкоосвітаНовини

1 02415 вересня еколого-освітнім відділом Національного природного парку «Північне Поділля» було організовано та проведено захід на тему: «Мистецтво бути почутим» (майстер-клас по виготовленню осіньо-квіткової композиції з природніх матеріалів) для учнів 7-8 класів Підкамінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат з поглибленою професійною підготовкою, що у Бродівському районі Львівської області.

Еко-захід було організовано з метою навчити школярів усвідомлювати себе частинкою світу природи, любити її, уміти берегти і примножувати природні багатства,  а також розвитку творчих здібностей у дітей.

Насамперед, еко-освітяни розповіли вихованцям інтернату про мету створення та діяльність НПП «Північне Поділля». Потім було проведено конкурс малюнку на природо-охоронну тематику. Переможці конкурсу були нагородженні призами.

 Окрім того, під час заходу школярі самостійно виготовляли осіньо-квіткові композиції, використовуючи лише природні матеріали. Адже створення таких композицій підказує дітворі, що за буденністю ми часто не помічаємо краси природи, проходимо повз неї. А саме завдяки таким моментам змушуємо себе зупинитися, побачити прекрасне довкола нас і відшукати спосіб поділитися враженнями від цього з іншими. Вихованці спеціалізованої школи-інтернату в черговий раз переконалися, що природа – це казка, яку потрібно читати серцем.

1 0431 0481 0061 052

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест