В НПП «Північне Поділля» відбувся військово-патріотичний туристичний злет «Майбутні вартові Вітчизни» для гімназистів Бродівської гімназії

26.05.2016 admin ЕкоосвітаНовини

01Нещодавно на території Національного природного парку «Північне Поділля», працівники відділу рекреації та туризму, спільно із колегами відділу еколого-освітньої роботи установи, організували та провели військово-патріотичний туристичний злет «Майбутні вартові Вітчизни», у якому взяли участь гімназисти старших класів Бродівської гімназії ім. Івана Труша Львівської області.

Розпочався захід шикуванням команд та виконанням Державного гімну України на мальовничій поляні у підніжжі комплексної геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг» НПП «Північне Поділля».

Під час злету гімназисти, зокрема учасники гімназійної військово-спортивної гри «Патріот», мали нагоду поуправлятися у розборі та складанні стрілецької зброї – автомата Калашникова, багато цікавого дізнатися про ефективність використання АКМ у бойових діях тощо, а також попрактикуватися у наданні першої медичної допомоги при вогнепальних пораненнях та методах транспортування поранених з поля бою.

Окрім того команди гімназистів взяли участь у подоланні  навісної переправи, в етапній грі «Снайпер» та у краєзнавчій еко-вікторині.

У післяобідню пору, почастувавшись смачним кулешем, усі учасники злету здійснили мандрівку по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті, що прокладений на території геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг». Під час мандрівки гімназисти із захопленням оглядали химерні форми величезних кам’яних останців, печеру-грот дохристиянського періоду, стару каменоломню, а також насолоджувалися прохолодою свіжого повітря молодого букового лісостану.

Адміністрація НПП «Північне Поділля» та педагоги Бродівської гімназії ім. Івана Труша висловлюють щиру подяку військовослужбовцям В/ч 0508 м. Броди підполковнику Олексію Матвійчуку, старшині Віталію Ковальчуку, старшому солдатові Миколі Бойцуну та сестрі-медичній Ользі Шнайдрук за продуктивну співпрацю в плані військово-патріотичного виховання підростаючого покоління.

122а2б2в2г33а4567891011121314

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест