В НПП «Північне Поділля» розпочав роботу семінар «Імплементація Оселищної Директиви Європейського Союзу: оселища та флора».

21.06.2017 admin Новини

21 червня на базі Національного природного парку «Північне Поділля» у м. Золочів розпочав роботу семінар на тему: «Імплементація Оселищної Директиви Європейського Союзу: оселища та флора». Відкрив захід директор установи Юрій Сиротюк. Також із вступним словом виступили  Ян Шеффер – ключовий експерт  проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища», Ігор Борисович Іваненко – директор департаменту з питань заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів України. Потім свої  доповіді презентували Анна Куземко, Расто Ласак – експерт з картографування оселищ і баз даних.

На завершення відбулося жваве обговорення почутого науковцями з Інституту екології Карпат НАН України, представниками Міністерства екології та нацпарків західного регіону.

На семінарі обговорюватимуться такі теми: «Інвентаризація видів флори: методологія інвентаризації видів – судинні рослини»; «Методологія інвентаризації видів – несудинні рослини»; «Оселище виду, визначення, опис»; «Території, важливі для співтовариства (SCI)»; «Оселища: оселищна концепція, визначення, ідентифікація, інтерпретаційний посібник»; «Методологія картування оселищ»; «Логістика картування, інформаційна система, оцінювання даних»; «Концепція охоронного статусу і менеджмент: визначення сприятливого охоронного статусу (FCS), менеджмент-планування»; «Моніторинг та звітність: методологія моніторингу, організаційна та інформаційна системи, оцінювання даних і звітність».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест