В НПП «Північне Поділля» відбулося чергове засідання науково-технічної ради

02.07.2015 admin Новини

22 липня у Національному природному парку «Північне Поділля» відбулося чергове засідання науково-технічної ради (НТР). З вітальним словом до учасників науково-технічного форуму виступив директор установи Юрій Сиротюк.

Відповідно до порядку денного на засідання науково-технічної ради було розглянуті питання щодо розроблення проектів землеустрою те
риторій НПП «Північне Поділля», напрямків розвитку наукових досліджень, програм, тем, науково-технічних планів тощо. Також учасники НТР заслухали доповідь про стан та перспективи туристичної діяльності НПП «Північне Поділля», розглянули звернення ДП «Золочівське лісове господарство щодо розчищення квартальної просіки на залісненій території Золочівського лісництва, яка входить до складу установи без вилучення, а також погодили проведення лісогосподарських заходів на територіях лісових господарств, що увійшли до складу Національного природного парку «Північне Поділля».

Завершився науковий форум екскурсією для учасників НТР по місту Броди, яку провів директор Бродівського історико-краєзнавчого музею Василь Стрільчук.

13456789

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест