В НПП «Північне Поділля» відбулася чергова науково-технічна рада

15.03.2017 admin Новини

2У вівторок, 14 березня, в конференц-залі Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА відбулося планове засідання науково-технічної ради Національного природного парку «Північне Поділля». У порядку денному чергової НТР була низка робочих питань. Зокрема начальники відділів звітували про роботу своїх підрозділів за минулий 2016 рік, а також виголосили плани на 2017-ий. Також було розглянуто питання про підсумки роботи науково-технічної ради НПП «Північне Поділля» за 2016 рік та плани роботи на 2017-ий. Окрім того члени НТР розглянули питання про схвалення рішень бюро науково-технічної ради установи.

Про напрямки наукових досліджень в НПП «Північне Поділля» доповідали співпрацівники відділу науки установи. Також присутні заслухали інформацію наукових співробітників парку про стан виконання «Літопису природи» за 2016 рік.

Проте, найважливішим питанням, яке заслухали члени науково-технічної ради, було питання про стан підготовки Проекту організації території Національного природного парку «Північне Поділля», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів, яке виголосив завідувач відділу охорони природних екосистем Інституту екології Карпат НАН України, кандидат біологічних наук Олександр Кагало.

Закінчилась науково-технічна рада розглядом питань з розділу «Різне».

1345

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест