В НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВІДБУЛАСЬ МАНДРІВКА ДО ДНЯ ТУРИЗМУ

27.09.2018 admin Новини

Працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» в рамках угоди про співпрацю із відділом культури, національностей, релігій та туризму Бродівської РДА, провели цікаву мандрівку для працівників культури та бібліотек Бродівщини. Мандрівку було приурочено до Дня туризму, який в Україні й у світі щорічно відзначають 27 вересня.

Розпочалась мандрівка із відвідин Святогірського монахського скиту Покладання ризи Пресвятої Богородиці. Тут мандрівники помолились та оглянули монахські святині – старовинну церкву Св. Оніфрія та сучасну церкву Покладання ризи Пресвятої Богородиці. Також мандрівники мали нагоду почути багато цікавого про об’явлення Матері Божої на Святій горі 6 вересня 1948 року та скуштувати студеної водиці із монастирської криниці.

Після відвідин Святогірського монастиря група туристів побувала в майстерні митця-гончаря у селі Гавареччина, та взяла участь у майстер-класі з виготовлення чорнодимленої кераміки. Також в селі Гавареччина мандрівники з Бродівщини оглянули історичну криницю та Криївку-музей воїнів УПА.

Потім працівники культури та бібліотек Бродівщини побували на славнозвісній Підлисецькій горі Білій, оспіваній Великим Галичанином отцем Маркіяном Шашкевичем. Стоячи на краю Подільської височини, туристи мали нагоду споглядати безмежні мальовничі простори Малого Полісся, яке у цій місцевості межує із Поділлям. Також інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» розповіли мандрівникам про багатство флори і фауни цієї заповідної території. Окрім того, туристи оглянули величний пам’ятний хрест, встановлений на честь 100-річчя від дня народження Маркіяна Шашкевича та слухали розповіді про життя і творчість Будителя національної свідомості  українців Галичини 10-го сторіччя.

Після завершення туристичної програми, керівник відділу культури, національностей, релігій та туризму Бродівської РДА привітала фахівців з туризму із професійним святом.

Завершилась мандрівка для працівників культури та бібліотек Бродівщини своєрідним народним гулянням із піснеспівами та танцями.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест