В НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

13.04.2018 admin Новини

12 квітня в конференц-залі Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА відбулась чергова науково-технічна рада за участі провідних науковців Львівщини та представників Департаменту. На засіданні НПТ присутні заслухали звіти в.о. директора установи Юрія Сиротюка та керівників структурних підрозділів про виконану роботу у 2017 році, про підсумки роботи науково-технічної ради у минулому році.

Звіт в.о. директора НПП «Північне Поділля» про роботу установи у 2017 році прийнято схвально. В загальному роботу відділів парку члени НТР визнали задовільною.

Також на засіданні НТР обговорювалися питання про стан та плани матеріально-технічного забезпечення відділу державної охорони ПЗФ НПП «Північне Поділля», плани протипожежних заходів, перспективні плани наукових досліджень та про стан виконання «Літопису природи» за 2017 рік.

Окремо члени науково-технічної ради заслухали питання про стан підготовки Проекту організації території Національного природного парку «Північне Поділля», охорони, відтворення і рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів у доповіді завідувача відділу охорони природних екосистем Інституту екології Карпат НАН України Олександра Кагала.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест