В НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» РОЗПОЧАЛИСЬ МАНДРІВКИ ДО ДНЯ ТУРИЗМУ

24.09.2018 admin Новини

22 вересня маленькі туристи здійснили мандрівку до Дня туризму. Такими були школярики 3-В класу Бродівської середньої спеціалізованої школи №2. Цілим класом шкільна дітвора вийшла у мандри на екологічно-пізнавальний туристичний маршрут, що пролягає по комплексній геологічно-ботанічній пам’ятці природи «Триніг», яка належить до заповідних територій Національного природного парку «Північне Поділля».
Здійснюючи мандрівку малеча мала унікальну нагоду ознайомитися із флорою та фауною зазначеної заповідної ділянки. Під час мандрівки інтерпретатори природи із відділу рекреації та туризму природоохоронної установи показали маленьким туристам, як зростають такі рослини як купина, копитняк європейський, анемона дібрована, яка, як на диво, чомусь зацвіла в осінню пору, тощо. Також інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» навчали маленьких мандрівників за листочками розрізняти дерева клен канадський і клен-явір, бук і граб, дуб череватий і дуб червоний тощо. А ще дітвора із захопленням обнімала різноманітні дерева, таким чином набираючись наснаги та позитивної енергетики рослин.
Та найбільше малечі сподобалися велетенські мегаліти – закам’янілі піскові останці, що залишилися від архаїчних часів періоду Сарматського моря на Вороняцькому горбогір’ю у химерних формах. Адже їх зору були продемонстровані такі кам’яні пісковики як «Триніг» та «Лежачий пес». Однак, найбільше малеча захопилась печерою-гротом язичницького періоду. Від цього об’єкту їх, практично та образно кажучи, відірвати було неможливо.
Але все це була перша частина мандрівки. Смачно пообідавши та трохи розважився, маленькі мандрівники ще споглядали на величенькі яри, які відділяють вершини, та побували на старій закинутій каменоломні. Ось де була ейфорія мандрівки. Здавалось, що маленькі школярики ніколи не мали більших розваг, ніж полазити по кам’яних глибах. Тут, образно кажучи, було для них роздолля.
Проте, час мандрівки був обмежений світловим днем. А, значить, додому повертатись настав час.
З невеличкою втомою у тілі та з масою приємних вражень від спілкування із живою природою школярики 3-В класу Бродівської школи №2 у післяобідню пору повернулися до рідного міста.
Приємним у їхніх у спогадах залишилось те, що вони, малюки, цьогоріч першими здійсни мандрівку до Дня туризму.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест