В НПП «Північне Поділля» проведено обстеження джерел на предмет інтенсивності витоку води

25.11.2016 admin Новини

1Працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», спільно з колегами з відділу державної охорони природно-заповідного фонду, провели обстеження водних джерел на лісових ділянках парку, що в околицях Підгорецького монастиря села Підгірці Бродівського району Львівської області.

Метою обстеження було оглянути фізичний стан джерел, визначити інтенсивність витоків води та потреби у  тих чи інших роботах щодо їх облагородження.

Працівникам парку відрадно було побачити що джерела в мальовничих ярах букового лісостану за своєю інтенсивністю на належному рівні, проте потребують розчищення стічних ручаїв після осіннього листопаду та завалів дерев. Незважаючи на те, що після масивних снігопадів, які нещодавно пройшли у цьому краї, рівень води в ручаях піднявся, але джерела не замулилися й щедро продовжують пульсувати чистою водицею з-поміж кам’яних брил у глибочезних крутих ярах. Іі це при тім, що у підніжжі заліснених пагорбів, що є територіями парку, зокрема на хуторі Пліснесько, окремі джерела замулилося.

23456

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест