В НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ З РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ НОВОГО ВЕЛОМАРШРУТУ

05.09.2018 admin Новини

Працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» продовжують роботи з реалізації нового туристичного веломаршруту, який пролягатиме від міста Броди до селища Підкамінь попри заповідні території установи, зокрема попри ботанічний заказник «Макітра» та урочище «Могила».

З метою виявлення цікавих об’єктів на маршруті, збору інформації про них та обстеження на предмет цікавого рослинного біорізноманіття, працівники відділу рекреації та туризму, спільно із науковцями, еко-освітянами природоохоронної установи та фахівцями з туризму відділу культури, національностей і релігій Бродівської РДА, обстежили певний етап майбутнього веломаршруту.

Відтак, під час невеликої веломандрівки було оглянуто та сфотографовано найстаріший на Бродівщині придорожній пам’ятник, встановлений у 1839 році, та пам’ятний хрест на символічній могилі на місці розстрілу енкаведистами молодих юнаків-рекрутів у 1941 році біля села Гаї-Дітковецькі. Також було обстежено оптимальні шляхи пересування для потенційних веломандрівників.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест