В НПП «Північне Поділля», до Дня довкілля, проведено спільну толоку природоохоронців та школярів-волонтерів

07.04.2017 admin ЕкоосвітаНовини

2Працівники Національного природного парку «Північне Поділля», зокрема відділів еколого-освітньої роботи, рекреації та туризму, а також Золочівського науково-дослідного природоохоронного відділення, спільно із учнями-волонтерами Золочівщини провели масштабну толоку до Дня довкілля на ділянці комплексної пам’ятки природи «Гора Маркіяна Шашкевича», що є однією із мальовничих територій ПЗФ.

Під час толоки було прибрано побутове сміття на території пам’ятки, яке залишили обмежені в плані культурності дикі туристи, та сухе гілля. Також юні волонтери впорядкували могилу воїнів Української Галицької армії, які тут загинули за Українську державу в 1919 році.

Окрім того працівники Золочівського науково-дослідного природоохоронного відділення, змайстрували великих розмірів сміттєві контейнери і встановили в санітарній зоні комплексної пам’ятки природи.

Адміністрація НПП «Північне Поділля» висловлює щиру вдячність юним волонтерам із Золочівського економічного ліцею, Золочівської СШ №2 та Білокамінського НВК за активну участь у передвеликодній  толоці та за їх шанобливе ставлення до природи рідного краю.

134567

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест