В НПП «Кармелюкове Поділля» відбулася перша міжнародна науково-практична конференція

25.05.2015 admin Новини

КонференціяПрацівники Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь у першій міжнародній науково-практичній конференції «Екологічний контроль і моніторинг стану дубових лісів Поділля та особливості їх природного відновлення», яку організували та провели у себе вдома – у селищі Чечельник Вінницької області – колеги із НПП «Кармелюкове Поділля».

Учасники конференції мали можливість почути доповіді на теми з охорони природи, її відновлення, зокрема щодо збереження генофонду дуба звичайного. Про це у своїх виступах говорили господарі дійства.

Гості з Молдовії ознайомили учасників з біологічною стійкістю порослевих деревостанів дуба черешчатого та скельного в Республіці Молдова. Представник від Республіки Білорусь розповів про діброви Полісся.

Також під час конференції для учасників та гостей відбулися презентації інших національних природних парків України. Зокрема доповідачі презентували як наукові дослідження, так і рекреаційно-туристичну діяльність природоохоронних установ.

Другого дня усі учасники конференції мали унікальну можливість відвідати мальовничі діброви, де зростають багатолітні дуби, ознайомитися із червонокнижними рослинами, які зустрічаються на ділянках НПП «Кармелюкове Поділля», зокрема такими як берека, бруслина карликова, гніздівка звичайна, коручка широколиста, лілія лісова, любка дволиста, цибуля ведмежа.

Окрім того, учасники конференції ознайомилися з історико-культурною спадщиною південно-подільського краю, його пам’ятками археології, етнографією тощо.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест