В межах територій діяльності НПП «Північне Поділля» відбувся військово-патріотичний туристичний злет пластунів

29.05.2017 admin ЕкоосвітаНовини

29 травня працівники Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели військово-патріотичний туристичний злет «Майбутні вартові Вітчизни» за участі  пластунів пластових станиць «Броди» (школярі Гаївської та Заболотцівської шкіл Бродівського району) та пластової станиці «Красне» (школярі шкіл Буського району) національної скаутської організації України.

Під час злету природоохоронці НПП «Північне Поділля» розповіли учасникам заходу про природоохоронні території установи та її діяльність в плані збереження природного довкілля, екологічної освіти та рекреаційно-туристичної роботи.

Після вступного шикування пластуни – юнаки та юначки – мали унікальну нагоду поуправлятися під контролем професійних військових у розборі та складанні сучасної стрілецької зброї – автомата Калашникова, багато цікавого дізнатися про ефективність використання АКМ у бойових діях тощо. Пластуни-юначки в основному практикувалися у наданні першої медичної допомоги при вогнепальних пораненнях та методах транспортування поранених з поля бою.

Також, відповідно до програми злету, пластуни здійснили мандрівку до Підгорецького замку та відвідали Підгорецький монастир ЧСВВ.

Військово-патріотичний злет “Майбутні вартові Вітчизни” відбувся в рамках пластових заходів “Свято весни”.

Адміністрація НПП «Північне Поділля» висловлює щиру подяку військовослужбовцям військової частини А 0508, зокрема санітарному інструкторові, старшому сержанту Тетяні Мирончук,старшим прапорщикам Володимиру Луціву та Віктору Геруну, а також їх командирам полковнику Георгію Вакулічу та підполковникові Олексію Матвійчуку за продуктивну співпрацю в плані військово-патріотичного виховання шкільної молоді.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест