В гостях у золотавої осені

20.10.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Минулого четверга, а саме 19 жовтня, працівники Національного природного парку «Північне Поділля» провели для школярів 5-6-го класу Берлинської школи екологічно-пізнавальну мандрівку із природничим квестом. Мандрівку здійснено по туристичних маршрутах «Святогірський» та «Маркіянові місця», що пролягають по заповідних територіях установи.

Під час мандрівки школярі відвідали музей-садибу славнозвісного отця Маркіяна Шашкевича, побували у Святогірському монастирі та взяли участь майстер-класі з виготовлення гаварецької чорнодимленої кераміки.

Окрім того школярі-мандрівники мали можливість побачити історичну криницю, оглянути експозицію музею-криївки воїнів УПА в околицях села Гаваречиина та побувати на знаменитій горі Маркіяна Шашкевича.

Упродовж екскурсії, та певних етапах, еко-освітяни НПП «Північне Поділля» проводили для юних мандрівників природничий квес, під час якого школярі виконували певні завдання. Відповідно, це додавало школярам зацікавленості й наснаги у пізнанні та вивчені природи й історії рідного краю.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест