В ГОСТЯХ У ЗОЛОТАВОЇ ОСЕНІ

11.10.2018 admin ЕкоосвітаНовини

11 жовтня маленькі мандрівники – школярі початкових класів Звиженської неповної середньої школи, що у Бродівському районі Львівської області, відвідали комплексну геологічно-ботанічну пам’ятку природи «Триніг», що у складі заповідних територій Національного природного парку «Північне Поділля». Любуючись осіннім лісом, маленькі мандрівники із неабиякою цікавістю розглядали велетенські дерева, листя яких назолочено вилискували під промінням яскравого осіннього сонечка, прислухалися до шелестіння листви під ногами тощо.

Працівники НПП «Північне Поділля» підготовили для маленьких туристів невеличку екскурсійну програму, під час виконання якої школярі-початківці дізналися багато про водні джерела цього унікального північного краю Подільської височини, про біорізноманіття, зокрема про велетенські буки-патріархи, яких дітвора охоче обіймала та притулялася щічками, а також про біофауну, види якої стрічаються на цій заповідній території.

Окрім того, школярі-мандрівники оглянули велетенські кам’яні останці химерних форм, що залишилися тут від архаїчних часів Сарматського моря.

Після екскурсійної програми та невеличкого обіду, еко-освітяни природоохоронної установи, на мальовничій лісовій галявині, провели низку екологічних розваг.

Сповнені гарного настрою та наснаги від активного спілкування із неймовірно мальовничою осінньою природою, в післяобідню пору малеча повернулася до свого рідного села.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест