В Бродівському дитсадку №1 малечі розповіли про значення води у нашому житті

01.04.2014 admin ЕкоосвітаНовини

ДНЗ Вода 2«Значення води у нашому житті». Під такою назвою працівники відділу еколого-освітньої роботи НПП «Північне Поділля» провели еколого-освітній захід у дитячо-навчальному закладі №1 міста Броди. Навчання було організовано з метою формування в дітей уявлення про воду, її світовий кругообіг, розвитоку знань дошкільнят про значення води в природі і житті людини, про її стан і властивості. В процесі уроку працівники парку навчали діток аналізувати природні явища, прищеплювали любов до природи, а також акцентували увагу малечі на необхідності бережно ставитися до води.

Зокрема у перші частині уроку діти слухали про те, що таке вода, яке значення вона має для усього живого на планеті. Також малюки розгадували загадки про воду, слухали прислів’я про неї, дізнавалися про її властивості та стан.

 У другій частині заходу дошкільнятам працівники парку розповіли екологічну казку «Про маленькі водяні краплинки», з якої діти дізналися, яким чином здійснюється випаровування  води, а також про те, що таке кругообіг води і як він відбувається в природі. Після казки діти малювали малюнки про Маленьку краплинку, яка була героїнею казки.

На завершення заходу, усі малюки ДНЗ №1 отримали масу позитивних вражень, були задоволені від малювання і висловили бажання зустрітися з працівниками відділу еколого-освітньої роботи НПП «Північне Поділля» ще раз.

ДНЗ Вода 4 ДНЗ Вода 3 ДНЗ Вода 1

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест