В Бродівській гімназії відбувся еколого-освітній захід «Зустрічаймо весну»

28.02.2014 admin ЕкоосвітаНовини

Зустрічаємо веснуПрацівники відділу еколого-освітньої роботи НПП «Північне Поділля» провели у Бродівській гімназії ім. Івана Труша еколого-освітній захід на тему: «Зустрічаймо весну». У заході взяли участь гімназисти 3-А класу. Відповідно до плану роботи, захід складався із двох частин: екологічного уроку «Збережімо весняні квіти» та гри-руханки «Впізнай за описом».

 Зокрема у перші частині уроку діти дізналися про те, як зустрічали весну наші предки, про традиції та обряди, пов’язані із цим дійством, про квіти занесені до Червоної книги України та про ті, які першими зацвітають на весні. Окрім того, під час екологічного уроку гімназистам було наголошено, що весняні первоцвіти потрібно оберігати. Працівники парку нагадали гімназистам основні правила поведінки в лісі. Також гімназисти розгадували кросворд на тему «Весняні квіти».

У другій частині уроку школярі збагатили свої знання про «Всесвітній день дикої природи», який щорічно відзначається 3 березня й метою якого є привернення уваги до цінності дикої природи та її різноманітного (екологічного, генетичного, соціального, економічного, наукового, культурного та рекреаційного) значення. На завершення заходу учні позмагалися на кращого знавця тварин під час гри-руханки «Впізнай за описом».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест