«Україна – без сміття!» – еко-освітній захід для школярів Вороняцької школи за участі працівників НПП «Північне Поділля»

06.04.2016 admin ЕкоосвітаНовини

вввв6 квітня працівники Національного природного парку «Північне Поділля», зокрема з відділу еколого-освітньої роботи і відділу рекреації та туризму, провели для школярів Вороняцької середньої школи Золочівського району Львівської області екологічний пізнавально-практичний захід «Україна – без сміття!».

Розпочався захід цікавою лекцією про екологію рідного краю, зокрема й про екологічні проблеми. Також під час лекції еко-освітяни парку наголосили  учням школи про необхідність всіляко берегти та плекати природу рідного краю. Потім було проведено вікторину з екологічної тематики. Найактивніші учасники вікторини отримали від еко-освітян НПП «Північне Поділля» заохочувальні призи.

Працівники відділу рекреації та туризму розповіли школярам Вороняцької школи про туристичний потенціал парку та закликали шкільну молодь до мандрівок просторами рідного Золочівського краю.

Після аудиторної зустрічі школярі, їх педагоги та працівники парку провели прибирання ділянок релігійно-патріотичного туристичного маршруту «Стежками Героїв села Вороняки», який починається в селі і закінчується у лісовому масиві – в урочищі Желяско, що належить до територій парку. Під час прибирання школярі зі своїми наставниками прибрали територію коло джерела, яке продуктивно б’є на поверхню смачною холодною водицею із яру майже у центрі села, а також прибрали прилеглу територію навколо місця, де зараз сільські ентузіасти облаштовують символічну криївку вояків УПА, що невдовзі стане чи не найцікавішим об’єктом на маршруті «Стежками Героїв села Вороняки».

в

вввввввввввввввввввввввввввввввввввввввввгвггвгггвгггг

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест