У Золочівському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбувся передсвятковий новорічний захід «Зимова Казка»

20.12.2013 admin Новини

Зимова казка для дітей-інвалідівСвято Миколая, Новий Рік і Різдво Христове можна вважати святами, від яких очікуєш дива, здійснення мрій та казкових видовищ. Найбільше очікують цих свят ті, кого у більшості випадків ми намагаємося не помічати, хто потребує особливий підхід і кому для щастя, насправді потрібно зовсім мало.

Національний природний парк «Північне Поділля» разом із Золочівським центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів, організували передсвятковий еколого-освітній захід «Зимова казка» для діток з обмеженими можливостями.

Вихованці закладу самотужки зробити своїми руками маленьке диво – декоративну ажурну паперову сніжинку, що сповіщає їм про швидке настання найрадісніших свят.

Акуратно витинаючи клаптики паперу, вкладаючи у весь процес фантазію та креативність, вихованці отримали надзвичайної краси сніжинки, яким позаздрив би і сам дідо Морозенко.

Незабаром центр соціальної реабілітації заполонить запах ялинкової глиці і мандаринів, ялинка запалає різнокольоровими ліхтариками, вікна набудуть яскравості від декоративних сніжинок і дзвінкий дитячий сміх сповістить про настання свят, від яких дітвора чекає дива та казки.

Зимова казка для дітей-інвалідів 1

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест