У центрі Львова, поблизу пам’ятника Тарасові Шевченку, відбувся флешмоб на підтримку навколишнього природного середовища «Ні підпалам!».

11.04.2015 admin ЕкоосвітаНовини

5Молоді люди у протигазах вишикувалися вздовж дороги і тримали в руках малюнки з образами комах, тварин, птахів і вогнища, що несе смертельну загрозу всьому живому. Юнаки та дівчата читали вірші на захист природного довкілля і вигукували гасла «Збережемо природу!», «Ні підпалам!».

Як зазначила співорганізатор заходу, начальник відділу еколого-освітньої роботи національного природного парку «Північне Поділля» Мирослава Єргунова, цим флешмобом молодь прагнула донести до львів’ян важливість дбайливого ставлення до природного середовища.

«У такий сучасний спосіб ми закликаємо людей залишатися насамперед людьми, особливо під час відвідання ними природи. Бо від нашої екологічної культури залежатиме здоров’я майбутніх поколінь», – наголосила еколог.

Своєю чергою, голова комісії з питань екології Сокальсько-Жовківської Єпархії о. Тарас Дзьоба зазначив, що Церква не може бути осторонь екологічних проблем.

«Церква покликана берегти Богом створений світ. І тому сьогодні, наприкінці Великого посту, ми закликаємо городян переглянути свої вчинки, поведінку і в чомусь переосмислити своє життя і ставлення до навколишнього середовища. Бо людина одна з перших страждає від забруднення природи і, звісно, від підпалів», – пояснив о. Тарас.

 1234

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест