У рамках промоції туристичної привабливості рідного краю працівники НПП «Північне Поділля» організували та провели туристичну подорож для туристів-малюків

30.04.2015 admin Новини

DSC_0199 30 квітня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» організували і провели туристичну мандрівку для туристів-малюків – школярів 3-го класу Бродівської середньої школи №3.

Спочатку маленькі мандрівники побували біля ставка, що поруч із заказником. Тут малеча із захопленням насолоджувалася своєрідним «співом» мешканців боліт – голосистих жаб, й оглядали сліди присутності у цій місцині бобрів. Після оглядин ставка, туристи-малюки побували на горбистій території заказника «Кемпа», де працівники парку ознайомили їх з рослинним та тваринним різноманіттям, що зустрічається в умовах дикої природи Бродівського району. Зокрема школярі із захопленням споглядали цвітіння квітів та дерев, спостерігали за птахами та прислухалися до їхнього різноголосся, оглянули великий мурашник та спостерігали за діями мурашок. Проте найбільше захоплення у малечі викликали високі дерева – сосни, смереки, особливо, дуби. Обнімаючи великі дерева, діти притулялися до них своїми щічками, щоб набратися багато сил та доброї енергетики.

У хвилини спочинку працівники парку розповіли маленьким мандрівникам про екологічну сутність рідного краю та наголосили на необхідності плекати й оберігати природне довкілля, що надзвичайно важливо для кожного громадянина.

DSC_0149DSC_0153DSC_0155DSC_0163DSC_0173DSC_0179DSC_0184DSC_0187

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест