У пришкільних таборах Золочівщині відбулися еколого-освітні заходи

24.06.2014 admin ЕкоосвітаНовини

2З метою прищеплення любові до природи та привернення уваги до проблем екології працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели ряд природоохоронних заходів у пришкільних таборах Золочівщини.

Зокрема, у Підлипецькій загальноосвітній школі було проведено еколого-освітній захід «У світі природи». Учні мали змогу послухати пізнавальну лекцію про унікальність і дивовижність природи рідного краю, переглянути фотографії рідкісних представників флори і фауни нашого краю, які потребують охорони. На завершення лекції усі бажаючі могли взяти участь у конкурсі малюнку на асфальті.

Для школярів Вороняцької загальноосвітньої школи працівники парку провели інтелектуальну вікторину «Юний знавець природи». Інтелектуальна гра викликала жвавий інтерес у школярів, адже учасникам пропонувалися не лише запитання з метою перевірки рівня знань, але завдання на інтуїцію, логічне мислення та на швидкість пошуку зашифрованих слів.

Відповідно до результатів вікторини, ІІІ місце посіла Марта Миськів, ІІ місце зайняла Наталя Горчаківська, а І місце, й відповідно звання «Найкращий знавець природи», здобула Оля Попадюк.

Велике захоплення викликав у діток Червоненьської школи еколого-освітній захід «Дивосвіт природи», завдяки якому школярі поповнили свої знання про чарівність і незрівнянність природи Золочівщини. Для молодших учнів було організовано конкурс малюнку «Природа мого села». Автори найкращих малюнків – а це Вікторія Лищишин, Христина Фірак, Валентина Ремез – були нагородженні подарунками.

Після проведених заходів, усі учні зрозуміли одвічну істину – охорона природи святий обов’язок кожного.

134567

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест