У «Північному Поділлі» відбувся еколого-мистецький захід «Свято Стрітення»

24.02.2014 admin Відео

14 лютого працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку  «Північне Поділля», у приміщенні  адміністрації парку, провели зі школярами міста Броди духовно-мистецький захід «Свято Стрітення».

У заході також взяли участь настоятель храму Миколая Чернецького і 25 Новомучеників, що у селі Підгірці Бродівського району, отець Тарас Дзьоба, який люб’язно розповів  про значення свята Стрітення, про те, що символізує Стрітенська свічка, про духовність як основу екологічної культури та відповідальності. Учні Бродівської гімназії ім. Івана Труша із захопленням слухали отця Тараса.

Потім учасники еколого-мистецького заходу, разом із начальником відділу еколого-освітньої роботи Мирославою Пилипчук та провідним фахівцем з екологічної освіти Богданою Дзвінник,  натхненно працювали над прикрашенням Стрітенських свічок – символом правдивого Божого світла. Захід дуже сподобався школярам – усі вони пішли додому із прикрашеною Стрітенською свічкою, з поглибленими знаннями про свято Стрітення та звичаї і традиції українського народу, що пов’язані із цим святом.

НПП Північне Поділля _ Стрітенська свічка

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест