У Пеняківській школі відбувся екологічно-освітній та туристично-презентаційний захід

19.02.2016 admin ЕкоосвітаНовини

218 лютого працівники відділу рекреації спільно з колегами із відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели широкомасштабний екологічно-туристичний пізнавальний захід для школярів старших класів та педагогів Пеняківської середньої школи Бродівського району Львівської області.

На початку заходу керівник відділу еколого-освітньої роботи НПП «Північне Поділля» Богдана Дзвінник за допомогою відеоролика детально ознайомила школярів та їх наставників з екологічно-освітньою роботою, яка ведеться працівниками парку в рамках екологічного виховання місцевого люду з метою збереження природного довкілля.

Працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» Мар’яна Стеблик та Роман Яремович з використанням мультимедійних презентацій розповіли пеняківським школярам про туристичний потенціал парку, зокрема про пам’ятки природи, археології, історії й архітектури, яких немало на територіях природоохоронної установи, та розказали про екологічно-пізнавальні туристичні маршрути, що діють у Бродівському та Золочівському районах. Також школярі Пеніківської школи дізналася багато нового про історію «Пам’ятки Пеняцької» – першого природоохоронного резервату у Європі,  що був заснований графом-природолюбом Володимиром Дідушицьким в околицях їхнього села у 1886 році.

Завершився захід закликом працівників НПП «Північне Поділля»  до підростаючого покоління: любіть природне довкілля так, як його любив наш славний краянин граф Володимир Дідушицький.

134567

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест