У Києві відбудеться ХХІ Міжнародна туристична виставка UITT’2015: «Україна – Подорожі та туризм»

12.02.2015 admin Новини

Лого виставки25-27 березня 2015 року у Києві в Міжнародному виставковому центрі відбудеться ХХІ Міжнародна туристична виставка UITT’2015: «Україна – Подорожі та туризм», організатором якої є виставкова компанія «Прем’єр Експо» (Україна). У виставці планується участь понад 200 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній, представництв багатьох країн світу. Свою участь у виставці підтвердили Національні туристичні офіси та Міністерства туризму іноземних країн, а саме: Аргентина, Грузія, Болгарія, Єгипет, Італія, Ізраїль, Іспанія, Таїланд, Кіпр, Куба, Туніс, Туреччина, Угорщина, Хорватія, Домініканська Республіка, Словенія, Україна тощо. Під час проведення виставки відбудеться насичена ділова програма, а також конференція з ділового туризму MICE Ukraine.

В цьому році як ніколи продовжує підвищуватися інтерес до національних пам’яток, культури, традицій, історії України, її регіонів, міст та містечок як з боку громадян нашої держави, так і іноземців. Відтак, цьогоріч необхідно активніше популяризувати Україну на вітчизняному ринку та на міжнародній арені як привабливий туристичний та культурний напрямок зі своїми неповторними краєвидами, природою, культурними традиціями, звичаями, самобутньою кухнею, яскраво вираженим духом свободи та патріотизму.

ХХІ Міжнародна виставка UIТТ’2015: «Україна – Подорожі та туризм», як і завжди, продовжить традицію акцентування на культурно-туристичному потенціалі України і ознайомлення вітчизняних та зарубіжних відвідувачів і гостей з принадами українських міст та регіонів.

Додаткову інформацію щодо проведення цього виставкового дійства можна отримати на сайті виставкової компанії «Прем’єр Експо» (www.pe.com.ua) та на офіційному сайті виставки (www.uitt-kiev.com).

Виставка 4Виставка 3Виставка 2Виставка 1

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест