У Бродівському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбувся еколого-мистецький захід «Креативна годівничка»

23.02.2016 admin ЕкоосвітаНовини

3Працівники відділу  еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели на базі Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів м. Броди Львівської області еко-мистецький  захід «Креативна годівничка».

Метою заходу було: звернути увагу вихованців до проблеми охорони птахів, які залишаються зимувати в нашому краї; розвинути вміння брати участь у колективній роботі, виконуючи вимоги й доручення; розширити знання учнів про птахів, про їхню поведінку і спосіб життя, роль і місце у природі та їх значення у житті  людини;  розвинути допитливість, спостережливість,інтерес до пташиного світу.

Під час еко-пізнавального заняття діти довідалися багато цікавого про наших пернатих друзів, зокрема які птахи залишаються в нас на зимівлю, а які відлітають у вирій тощо. Після розповідей про птахів еко-освітяни провели майстер клас з виготовлення креативних годівничок із шишок, а також виготовляли «пряники» з картону, посипаючи їх кормом для птахів, які потім розвісили на деревах під вікнами закладу.

Годівнички вийшли на славу – красиві й на різні смаки. Сподіваємось, що вони приваблюватимуть пташок і ті стануть частими гостями годівничок від вихованців Центру соціальної реабілітації.

1245

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест