У Бродівському педколеджі відбулась вікторина «Природознавець»

01.11.2013 admin ЕкоосвітаНовини

613З метою збагачення знань про навколишній світ і популяризацію інтелектуального відпочинку в останній день жовтня працівники еколого-освітнього відділу Національного природного парку «Північне Поділля» провели вікторину «Природознавець» серед студентів Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича.

Вікторина «Природознавець» проходила у два етапи. Кожен з етапів складався із трьох турів, у яких учасники повинні були відповісти на поставлені запитання, розгадати зашифровані слова, віднайти замасковані у картинка зображення тварин.

616

Відповідно до результатів, ІІІ місце посіла Оксана Біль, ІІ місце зайняла Тетяна Федик, а І місце, і, відповідно, звання «Найерудованіший природознавець», здобула Юлія Дутчак. Усі учасники вікторини були нагородженні грамотами та призами.

633
Після закінчення вікторини, яка викликала в усіх присутніх великий інтерес і захоплення, студенти висловили бажання й надалі брати участь у подібних заходах і нових акціях, що організовуватимуть працівники Національного природного парку «Північне Поділля».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест