У Бродах відбулись екологічні місії на предмет порятунку природи НПП «Північне Поділля»

15.01.2015 admin ЕкоосвітаНовини

IMG_472214 січня 2015 року у місті Броди (Львівська область) за підтримки Бюро Української Греко-Католицької Церкви з питань екології, екологів Бродівського району та НПП «Північне Поділля» відбулись екологічні місії на предмет порятунку створіння Божого – природи.

Метою екологічних місій було: через контакт з Божим словом і природою, у духовній атмосфері задуматись кожному з нас над питанням взаємозв’язку християнської віри та відповідальності в особистому житті, зокрема при виконанні професійних екологічних обов’язків, особливо як більш ефективно виконувати своє покликання та служіння задля збереження природного довкілля.

Учасники місії зустрілися з місцевою парафіяльною спільнотою під час Божественної Літургії. В часі Служби Божої єпископ Сокальсько-Жовківської єпархії владика Михаїл Колтун – голова Комітету з питань екології Синоду єпископів Української Греко-Католицької церкви, розповів про руйнівну дію гріха для цілого створіння Божого.

Також на засіданні круглого столу, було обговорено основні екологічні проблеми Брідщини та способи їх вирішення. Під час засідання було погоджено створити комітет з вирішення еко-проблем Брідщини, до складу якого входитимуть: референт з питань екології УГКЦ отець Тарас Дзьоба, методист з біології відділу освіти Бродівської РДА Надія Шушкевич, начальник віділу еколого-освітньої роботи НПП «Північне Поділля» Мирослава Єргуньова.

В подальшому такі зібрання стануть гарною нагодою для більш тісної співпраці працівників державних природоохоронних структур з Бюро Української Греко-Католицької Церкви з питань екології у сфері збереження Божого створіння – природи.

IMG_4698

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест