У Білокамінському НВК відбулася презентаційна зустріч працівників НПП «Північне Поділля» зі школярами

16.11.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Надзвичайно цікавою була зустріч природоохоронців Національного природного парку «Північне Поділля» зі школярами 6-11 класів Білокамінського навчально-виховного комплексу Золочівського району Львівщини. Під час зустрічі природоохоронці НПП «Північне Поділля» ґрунтовно розповіли школярам про призначення та діяльність парку, його важливу роль в охороні природного довкілля рідного краю. Презентуючи туристичний потенціал парку, працівники відділу рекреації та туризму за допомогою мультимедійної презентації ознайомили учнів школи із цікавими природними, історичними, культурними, сакральними об’єктами та народними промислами, що мають місце на туристичних маршрутах, що прокладені по територіях НПП «Північне Поділля».

У свою чергу працівники відділу еколого-освітньої роботи розповіли школярам про екологічну ситуацію в краю та про вторинне використання сировини, яке світова спільнота щорічно відзначає як Всесвітній день вторинної переробки, а також наголосили на важливості екологічної освіти серед людей, яку провадять еко-освітяни НПП «Північне Поділля».

Лейтмотивом зустрічі природоохоронців зі школярами був заклик: ретельно берегти природу рідного краю, плекати біорізноманіття та сприяти її розквіту. Завершилась зустріч переглядом відеоролика, в якому наче сама природа звертається до нас, людей, із нагадуванням, що усі люди є її частинкою, й далеко некращою серед інших, і що не ми їй, природі, потрібні, а вона нам.

234567

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест