Туристичний маршрут «Триніг» в НПП «Північне Поділля» користується найбільшої популярністю серед маленьких мандрівників

01.06.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Два дні поспіль екологічно-пізнавальним туристичним маршрутом «Триніг», що на території однойменної геолого-ботанічної пам’ятки природи Національного природного парку «Північне Поділля», мандрують маленькі туристи – школярі 3-4 класів Бродівської початкової школи, що у Львівській області. Цікаві екскурсії на лоно дикої природи для школярів організували та провели працівники відділу рекреації та туризму спільно з колегами із відділу еколого-освітньої роботи вищезазначеної природоохоронної установи.

За час екскурсій маленькі туристи мали змогу ознайомитися з природою рідного краю, побачити велетенські буки та водне джерело геолого-ботанічної пам’ятки природи, почути багато цікавого про звірів та рослин, які тут водяться, а також, чи не вперше у своєму житті, споглядали та доторкнулися до мільйонлітніх кам’яних останців, що залишилися тут від часів архаїчного Сарматського моря.

Окрім того під час мандрівки, в годину перепочинку на мальовничій галявині, еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели із школярами природознавчу вікторину. Най активніші учасники вікторини отримали подарунки від НПП «Північне Поділля».

2345678910111213

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест