Туристичний маршрут «Триніг», що на території НПП «Північне Поділля», відвідали школярі із села Берлин

21.09.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Цього тижня екологічно-пізнавальний туристичний маршрут «Триніг» відвідали учні 8-го класу Берлинської середньої школи, що у Бродівському районі Львівської області. Насамперед ця екскурсія, яку для школярів провели працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» по заповідній території установи, цікавою дітворі була тим, що сюди вони прибули з іншого географічного району. Адже і рельєф, і рослинність території, на якій знаходиться село Берлин, відрізняється від природи північного краю Подільської височини. Майже біля кожного об’єкта на маршруті у юних мандрівників виникало «тисяча» запитань: а як таке маленьке джерельце може наповнювати своїми водами велике Чорне море, як дізнатися які звірі приходять до годівнички, а чому мільйон літні мегаліти набули  на нинішній день саме такої форми?

Набравшись сили від обіймів буків-патріархів мандрівники взялися підкоряти вершину гори Збараж.  А потім була і наступна вершина – гора Триніг. З великою цікавістю школярі розглядали перлину цього туристичного маршруту – скелю оперту на три ноги.

А ось стара каменоломня для учнів цього дня замінила шкільну аудитиорію. Тут працівники відділу еколого-освітньої роботи провели з ними цікаву еко-вікторину. Розсівшись на велетенських каменях, діти уважно слухали запитання, а легенький осінній вітерець ніби нашіптував їм підказки, адже учні відповідали швидко, впевнено і звичайно правильно. На закінчення заходу найактивніші ще й отримали невеличкі подарунки від еко-освітян НПП «Північне Поділля».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест