Туристичний маршрут «Триніг» НПП «Північне Поділля» користується найбільшою популярністю серед юних мандрівників Бродівщини

06.06.2015 admin Новини

DSC_0305Нещодавно працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели для школярів 6-8 класів Берлинської середньої школи Бродівського району Львівської області екологічно-пізнавальну мандрівку по туристичному маршруті «Триніг», що на одній із ділянок установи.

Під час екскурсії фахівці парку ознайомили юних мандрівників із різноманіттям фауни та флори, види яких зустрічаються на цій території, біля залишків військових бліндажів розповіли про історичні події, які тут відбувалися у буремні роки Другої світової війни та визвольної боротьби українського народу за самостійність України. Окрім того школярі побачили геологічні та археологічні об’єкти, що стрічаються на екологічно-пізнавальному туристичному маршруті «Триніг».

Сповнені гарного настрою, душевного натхнення та легкої фізичної втоми, у післяобідню пору юні мандрівники направилися до своїх домівок.

DSC_0284DSC_0290DSC_0294DSC_0302DSC_0319DSC_0323

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест