Туристичний маршрут «Триніг» на території НПП «Північне Поділля» підготовлено для мандрівників

03.05.2017 admin ЕкоосвітаНовини

DSC_02233 травня працівники відділів науки, рекреації та туризму, еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели масштабне прибирання екологічно-пізнавального туристичного маршруту, що на території комплексної геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг».

Під час толоки працівниками парку було облаштовано нове накриття над джерелом, що є витоком річки Стир, та розчищено джерело «Кам’яні потоки» і їх стічні ручаї. Також природоохоронці прибрали побутове сміття,  сухе гілля та повалені дерева на стежках маршруту і навколо геологічних пам’яток – кам’яних останців «Груда рихлого каміння», «Камінь-кат», «Мертва голова», Триніг» та навколо печери-гроту дохристиянського періоду. А ще працівники парку прокосили окремі ділянки маршруту від кропиви та інших бур’янів.

Таким чином екологічно-пізнавальний туристичний маршрут «Триніг» підготовлено для весняно-літніх мандрівок. Адже невдовзі тут мандруватимуть місцеві школярі та студенти, які надто полюбляють цю унікальну у своєму роді лісову ділянку мальовничої території НПП «Північне Поділля».

DSC_0229DSC_0225DSC_0236DSC_0241DSC_0245DSC_0249DSC_0264DSC_0286

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест