ТУРИСТИЧНИЙ МАРШРУТ «СВЯТОГРІСЬКИЙ» НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ЦЬОГОРІЧ У РЕЙТИНГУ ВІДВІДУВАНЬ – ПЕРШИЙ

10.10.2018 admin Новини

Піший туристичний маршрут «Святогріський», що пролягає через заповідні території Національного природного парку «Північне Поділля» та славнозвісне село Гавареччина Золочівського району Львівщини, найбільше користується популярністю серед мандрівників-школярів міста Броди і Бродівського району.

Вже декілька днів поспіль працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» проводять тут пізнавально-краєзнавчі та історичні мандрівки для юних туристів із когорти школярів Бродів.

Як показала практика, найбільше школярів-мандрівників приваблює майстерня митця-гончаря в селі Гавареччина, де виготовляють чорнодимлену кераміку. Адже саме тут юні відвідувачі можуть не тільки побачити як виготовляються глиняні вироби, але й узяти участь у майстер-класі з виготовлення керамічної посуди. Так було у вівторок, 10 жовтня, коли майстерню гаварецьких гончарів відвідали гімназисти-першокласники (5 кл) Бродівської гімназії.

А ще юні мандрівники-гімназисти побачили в селі Гавареччина цікаву історичну криницю та відвідали Криївку-музей воїнів УПА.

Завершальним етапом мандрівки по тур маршруті «Святогірський», як і в більшості випадків, були відвідини монахського скиту на Святій Горі. Тут, на самій вершині, в оточені віковічних буків заповідного лісостану НПП «Північне Поділля», стоїть монастир Покладання ризи Пресвятої Богородиці УАПЦ.

Відвідуючи монахську обитель, мандрівники-гімназисти помолилися в храмах монастиря – стародавній церкві Св. Онуфрія та в новітній церкві Покладання ризи Пресвятої Богородиці. Також гіди-провідники НПП «Північне Поділля» розповіли юним туристам про об’явлення Богоматері на Святій горі.

У післяобідню пору, сповнені найприємніших вражень від екскурсійної мандрівки та отримавши, образно кажучи, рекреацію тіла і душі – оте відновлення фізичних і духовних сил – гімназисти-мандрівники повернулися до Бродів.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест