ТУРИСТИЧНИЙ МАРШРУТ «СВЯТОГІРСЬКИЙ» ВІДВІДАЛИ ШКОЛЯРІ БРОДІВСЬКОЇ ШКОЛИ №3.

23.05.2018 admin ЕкоосвітаНовини

23 травня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», спільно із колегами з відділу еколого-освітньої роботи, провели для школярів 2-А класу Бродівської середньої школи №3 цікаву мандрівку по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті «Святогірський», що частково пролягає по заповідних територіях установи.

Розпочалась мандрівка із відвідин монастиря-скиту Покладання Ризи Пресвятої Богородиці, що розташовується на вершині Святої Гори в околицях села Черемошня та Білий Камінь. Провідники-гіди парку розповіли маленьким мандрівникам легенду про об’явлення Діви Марії на Святій Горі, про сакральні споруди монастиря та про рослинне біорізноманіття. Також дітвора досхочу напилась студеної водиці із монастирської криниці.

Після відвідин монастиря, відповідну до слідування турмаршруту, школярі побували у славнозвісному чорнодимленою керамікою селі Гавареччина, де відвідали майстерню митця-гончаря. У майстерні діти мали нагоду взяти участь в майстер-класі з виготовлення глиняних керамічних виробів на гончарному крузі. Цей етап екскурсії видався найзахоплюючим для маленьких туристів. Вони із великим натхненням старалися кожен виготовити власний гончарний виріб. Проте, не всім це вдавалося.

У селі Гавареччина маленькі мандрівники також оглянули історичну криницю та криївку-музей народних месників – воїнів УПА.

У свою чергу еко-освітяни НПП «Північне Поділля», під час перепочинку, провели для маленьких мандрівників природничу вікторину.

Сповнені приємних вражень від мандрівки, в обідню пору дітвора повернулася до Бродів.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест