Туристичну та еко-освітню діяльність НПП «Північне Поділля» презентовано на Міжнародній виставці UITT-2016 «Україна. Подорожі та туризм» в Києві

04.04.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Туристичну та еко-освітню діяльність Національного природного парку «Північне Поділля» було презентовано на 22-ій Міжнародній виставці «Україна. Подорожі та туризм» (UITT-2016), яка проходила у Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті у місті Києві з 30 березня по 1 квітня.

Під час виступу з використанням мультимедійної презентації туристичного потенціалу парку та еко-освітньої роботи працівники установи детально розповіли велелюдній публіці про туристичну та еко-освітню діяльність, про цікаві туристичні об’єкти на територіях НПП «Північне Поділля» та запросили оглядачів виставки відвідати мальовничий край північної частини Подільської височини, де географічно поєднуються Поділля і Волинь.

Також на цьому міжнародному туристичному форумі, в рамках експозиції народних промислів, що мають місце на території Національного природного парку «Північне Поділля», було презентовано і славнозвісну гаварецьку кераміку, зокрема вироби майстра-гончара Івана Луковського.

Про успішність презентації туристичного потенціалу НПП «Північне Поділля» на міжнародній виставці UITT-2016 можна судити за фактом того, що вже на другий день до нас прибула група мандрівників туристичного клубу «Гряда» із Києва у кількості 10 чоловік і за вихідні дні успішно здійснила мандрівки по усіх трьох екологічно-пізнавальних туристичних маршрутах, що напрацьовані працівниками парку на територіях установи.

23456

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест