ТУРМАРШРУТ «СВЯТОГІРСЬКИЙ» НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВІДВІДАЛИ ПЕДАГОГИ-ВИХОВАТЕЛІ ІЗ КАМ’ЯНКА-БУЗЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВЩИНИ

15.06.2018 admin Новини

14 червня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели цікаву екскурсійну мандрівку для педагогів-вихователів із Кам’янка-Бузького району Львівщини.

Розпочалась мандрівка відвідинами славнозвісного Підгорецького монастиря, де екскурсанти побували в головному храмі монахської обителі – церкві Св. Онуфрія та послухали розповідь провідників-гідів про літописне городище Пліснесько. Також тут, в селі Підгірці, екскурсанти-педагоги оглянули Підгорецький замок XVII сторіччя, історичну церкву-ротонду та дізналися багато цікавого про географічні особливості північної частини Подільської височини.

Із села Підгорець група мандрівників-педагогів переїхала на Золочівщину, де працівники НПП «Північне Поділля» провели для них цікаву мандрівку по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті «Святогірський». Мандрівку розпочали із відвідин майстерні митця-гончаря у легендарному селі Гавареччина – відомого своєю чорнодимленою керамікою. Тут, в майстерні гончаря, екскурсанти мали нагоду споглядати, як виготовляються глиняні вироби, як вони випалюються тощо.

Після відвідин Гавареччини, мандрівники-педагоги побували у Святогірському монастирі УАПЦ, названому на честь Покладання Ризи Пресвятої Богородиці. Працівники НПП «Північне Поділля» розповіли екскурсантам багато цікавого з історії цього монахського скиту, зокрема легенди про об’явлення Матері Божої на Святій горі 6 вересня 1948 року, скуштували смачної студеної водиці із монастирської криниці та помолились у храмах монастиря.

В обідню пору, сповнені приємних вражень від мандрівки, педагоги-вихователі повернулися до себе додому на Кам’янко-Бузеччину.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест