ТУРМАРШРУТ «СВЯТОГІРСЬКИЙ» НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВІДВІДАЛИ МАЛЕНЬКІ ТУРИСТИ ІЗ БРОДІВЩИНИ

22.06.2018 admin Новини

21 червня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели пізнавальну мандрівку для школярів 4-го класу Берлинської середньої школи, що у Бродівському районі, по туристичному маршруті «Святогірський».

Розпочалась мандрівка із відвідин майстерні митців-гончарів, які виготовляють славнозвісну чорнодимлену гаварецьку кераміку. Тут, в гончарній майстерні, діти ознайомилися із історією гаварецької кераміки та взяли участь у майстер-класі. Кожен мав можливість виготовити власноруч свій виріб. Одні виготовляли чашки, інші – тарілочки, а дехто зумів створити невеличкий кубок. Дитячій радості не було меж.

Після відвідин гаварецьких гончарів маленькі мандрівники в селі Гавареччина оглянули історичну криниць та Музей-криївку воїнів УПА, почули цікаві розповіді про звитяжну боротьбу народних месників проти іноземних зайд на наші землі.

На завершення мандрівки школярі побували у Святогірському монахському скиті Покладання Ризи Пресвятої Богородиці на Святій Горі, територія якої належить до заповідних ділянок НПП «Північне Поділля». У монастирі діти помолились в старовинній дерев’яній церкві Св. Онуфрія та оглянули мистецьки вирізьблений іконостас. Потім оглянули головну святиню монахського скиту – церкву Покладання Ризи Пресвятої Богородиці, послухали цікаву розповідь про історії заснування монастиря та про об’явлення Богородиці  на Святій Горі 6 вересня 1948 року. Також школярі-туристи досхочу посмакували студеної водиці із монастирської криниці та оглянули ошатний заповідний буковий лісостан навколо монахського скиту.

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест