Свято Миколая в НПП «Північне Поділля»

20.12.2017 admin Новини

Працівники Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели в Народному домі міста Броди веселе та колоритне свято до Дня Святого Миколая для дітей. Дійство відбувалося як у реальній казочці. До дітей, які зібралися на свято, спочатку завітала Фея-чарівниця. Своєю чарівною паличкою вона перетворила дівчаток на маленьких фей і разом з ними співала пісень та танцювала. Потім до малечі прийшла Білосніжка, вона шукала своїх сімох гномиків. Віднайти їх їй допомогла Фея-чарівниця. З гномиками Білосніжка кружляла хороводи біля новорічної ялинки та провела природознавчу вікторину.

В якусь мить у залу увірвався Антипко й почав спокушати дітей до негарних поступків. Малеча від душі радувалась витівкам нечестивого. Однак, коли з’явився Ангел-хоронитель, Антипко з переляку заховався. Але діти підказали Ангелові, де сховався Антипко. Ангел назвав нечестивого боягузом, проте він заперечував що це не так, що у нього є книга, в якій записано усі дитячі гріхи… І в цю хвилину до зали увійшов Святий Миколай з мішком подарунків. Антипко просив Миколая віддати йому всі гостинці, бо діти – не завжди були чемними. Проте Миколай не повірив Антипкові й запросив дітей підходити й отримувати даруночки. Малюки, зачаровано споглядаючи на Святого Миколая, підходили до нього, читали віршики та співали пісень, за що отримували подарунки. Потім усі дружно – дорослі й малі – водили хоровод навколо ялинки.

Закінчилося святкове дійство спільними фото на пам’ять і дітвора, з гарним новорічним настроєм, сповнена приємних вражень, розійшлась по своїх домівках.

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест