Студенти-волонтери провели толоку на Маркіяновій горі

18.05.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Студенти-волонтери групи П-11 Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича провели своєрідну невеличку толоку на Підлисецькій горі Білій, що у Золочівському районі Львівської області. Під час толоки, яка відбулася в рамках волонтерської програми з реалізації екологічного проекту «Нехай людина добро приносить, бо світ навколо любові просить», юні екологи – майбутні педагоги – прибрали побутове сміття, залишене нерозторопними відпочивальниками на території комплексної пам’ятки природи «Гора Маркіяна Шашкевича», що входить до складу заповідних територій Національного природного парку «Північне Поділля».
Також студенти-волонтери під контролем природоохоронців НПП «Північне Поділля» пообрізали гілля, котре місцями густо нависло над дорогою, яка веде до пам’ятного хреста на честь будителя національної свідомості українців Галичини та до могили воїнам УГА, які тут загинули у боротьбі із польськими шовіністами у 1919 році.
За добру і благородну справу студенти-волонтери удостоїлися цікавої екскурсії від інтерпретаторів природи НПП «Північне Поділля». Працівники відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи розповіли майбутнім педагогам про цікаві географічні особливості Шашкевичевого краю, зокрема про Головний європейський вододіл та про рослинність комплексної ботанічної пам’ятки природи «Гора Маркіяна Шашкевича». Також студенти-педагоги дізналися багато цікавого з історії цього куточка Галичини та про історичні початки заповідної справи у Європі, що сягають своїм корінням до Брідщини, зокрема до славнозвісного першого європейського природоохоронного резервату «Пам’ятки Пеняцької».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест