Студенти-волонтери Бродівського педколеджу провели толоку на ділянці НПП «Північне Поділля» горі «Триніг»

16.03.2016 admin Новини

116 березня студенти-волонтери групи П-22 Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича спільно зі своїм керівником групи Наталею Березіною та працівниками відділу рекреації і туризму Національного природного парку «Північне Поділля», в рамках започаткованого ними проекту «Моральний вчинок», провели толоку з прибирання ділянок екологічно-пізнавального туристичного маршруту, що пролягає по території геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг».

Під час толоки студентами-волонтерами та працівниками парку було прибрано ділянку для таборування школярів, розчищено від сухого листа та опалого гілля проходи маршруту тощо.

Після прибирання працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля», за сумлінну працю на толоці, подарували студентам-волонтерам надзвичайно цікаву мандрівку з відвідуванням кам’яного гроту та оглядинами величезних мегалітів із дна архаїчного Сарматського моря, що мають назви «Лежачий пес» і «Триніг», ознайомили майбутніх педагогів початкових класів з флорою та фауною території, а також розповіли про туристичний потенціал установи.

234567891011

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест