СПОРТИВНО-ТУРИСТИЧНА ГРА «ПАТРІОТ» ЗАГАРТОВУЄ ДУХ ЮНОГО ПОКОЛІННЯ

12.10.2018 admin Новини

Упродовж двох днів працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» брали участь у підготовці та проведенні спортивно-туристичної гри «Патріот» I етап  Старт-2018», яка проводилася для учнів Бродівської гімназії ім.І.Труша. Цьогорічна гра дещо відрізнялася від попередніх, адже у ній було задіяно команди дівчат, а це означало, що гра буде ще цікавіша й напруженіша.

Першого дня гімназисти,  разом з своїми наставниками, зібралися біля пам’ятника героям Небесної сотні, де відбулося урочисте відкриття гри. Цього ж дня учасники гри мали представити назву, девіз та емблему своєї команди. Потім юних туристів гостинно зустріло славне селище Підкамінь, де після екскурсії до монастиря Походження дерева Хреста Господнього, усі вийшли на чудову лісову галявину, яка зачарувала своїми осінньо-багряними фарбами. Гімназисти отримали маршрутні карти  і вирушили долати зупинки-перешкоди. А тут без командної та згуртованої гри – нікуди.  Свою вправність та інтелект учасники змагань демонстрували на таких зупинках як: «сороканіжка», «пазл», «гусениця», «сонечко», а також естафети, головоломка та магічний квадрат. А в цей час інші гравці були зайняті не менш важливими завданнями, які мали б принести позитивні оцінки для команд, а саме: плетіння віночків, вміння правильно розпалювати вогнище, приготування кулешу. Красуні в осінніх вінках вміло приготували куліш – страва вдалась напрочуд смачною та виглядала апетитно.

Сама природа у цьому чудовому місці надихала юних гравців до чесної та насиченої гри. Але, попри все, з остаточними результатами ще трішки потрібно зачекати. Адже останні завдання школярі ще будуть виконувати у стінах рідної гімназії на наступному тижні, після чого й буде визначено команду-переможця. Отже, інтрига зберігається…

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест