Спортивно-туристична гра «Гарт юних» серед Бродівських гімназистів відбулася в НПП «Північне Поділля»

29.09.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Працівники відділу рекреації та туризму і відділу  еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь в організації та проведенні осіннього туру спортивно-туристичної гри «Гарт юних» серед гімназистів 3-іх (7-их) класів Бродівської гімназії. Захід відбувся на мальовничій лісовій поляні в підніжжі комплексної геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг», що у складі територій парку.

Під час гри гімназисти змагалися у майстерності в’язати туристичні вузли, спортивному орієнтуванні на місцевості, в уміннях розкладати вогнище, наданні першої медичної допомоги.  Також для учасників заходу еко-освітяни НПП «Північне Поділля» підготовили та провели екологічну вікторину. А ще школярі по-командно створювали «лісовичка», плели віночки, малювали емблему, варили куліш.

Після спортивно-туристичних змагань усі із превеликим задоволенням смакували  куліші, власноруч приготовлені на відкритому вогнищі в умовах дикої природи.

У післяобідню пору працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» провели для дітвори цікаву краєзнавчу екскурсію до мільонлітніх мегалітів із дна Сарматського моря, що величаво стоять на вершині гори Триніг, розповіли про рослини геолого-ботанічної пам’ятки, зокрема про багатолітні буки-патріархи. Також гімназисти оглянули мальовничі пейзажі старої закинутої каменоломні.

Надвечір, сповнені приємних вражень, бадьорості та енергетики від природи, з легкою втомою у тілі гімназисти повернулися додому.

P.S. За результатами змагань найкращими у номінації «Справжні туристи» були гімназисти 3-В класу, у номінації «Суперінтелектуал» перемогли гімназисти 3-А класу, гімназисти 3-Б класу вибороли номінацію «Творча команда».

23456781011121314151617181920222324

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест