Школярі Золочівщини здійснили мандрівку еко-пізнавальним туристичним маршрутом «Триніг»

06.07.2015 admin ЕкоосвітаНовини

6У п’ятницю, 3 липня, працівники відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели екскурсії для школярів дитячого табору «Канікули з Богом», що діє при монастирі «Вознесіння» ЧСВВ в місті Золочеві за організації отця Матея Дзюрбана та Людмили Нижник. Екскурсійні мандрівки відбулися по території Комплексної геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг» НПП «Північне Поділля», що у Бродівському районі Львівської області.

Під час екскурсій школярі ознайомилися з мальовничою природою цієї пам’ятки природи, оглянули витоки річки Стир та мільйонлітні кам’яні останці із дна Сарматського моря, що у різних химерних формах возвеличуються на горі Збараж та на горі Триніг комплексної пам’ятки природи. А ще юні туристи мали змогу доторкнутися до велетенських буків-патріархів та берези темної, що занесена до Червоної книги України. Окрім того, юнати багато цікавого почули від фахівців парку про рослинний та тваринний світ цієї території.

В екскурсіях взяли участь понад 160 дітей, які трьома групами повністю виконали програму проходження екологічно-пізнавального туристичного маршруту «Триніг».

1234577891011121314

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест