Школярі зі Сокальщини відвідали НПП «Північне Поділля»

28.05.2017 admin Новини

Нещодавно школярі старших класів Волицької середньої школи, що у Сокальському районі Львівської області, відвідали окремі ділянки екологічно-пізнавальних туристичних маршрутів «Маркіянові місця» та «Святогірський» Національного природного парку «Північне Поділля». Відвідуючи унікальні місця заповідних територій північної сторони Подільської височини, волицькі школярі та їх наставники побували на Маркіяновій горі, де працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» розповіли юним туристам багато цікавого не тільки про будителя національної свідомості українців Галичини отця Маркіяна Шашкевича, але й про географічні особливості цього краю, що лежить на межі Поділля і Малого Полісся. Також школярі дізналися від інтерпретаторів природи природоохоронної установи про біологічне розмаїття комплексної ботанічної пам’ятки природи «Гора Маркіяна Шашкевича».

Після відвідин Маркіянової Гори волицькі школярі побували у славнозвісному селі Гавареччина, де у майстерні митця-гончаря Івана Луковського взяли учать у майстер-класі з виготовлення глиняних виробів. Дійство пройшло настільки цікаво, що радості юнаків та дівчат, здавалось, не було меж. А ще в Гавареччині юні мандрівники побачили історичну особливу криницю та відвідали Музей-криївку воїнів УПА.

Закінчилася мандрівка волицьких школярів по туристичних маршрутах НПП «Північне Поділля» Золочівського краю відвідинами Святогірського чоловічого монастиря Покладання Ризи Пресвятої Богородиці. Тут, у монахському скиті, волицькі школярі оглянули храми монастиря ­– дерев’яну церкву XVIII сторіччя  Святого Онуфрія та сучасну літню церкву Покладання Ризи Пресвятої Богородиці, почули розповідь працівників парку про об’явлення в цій місцевості Матері Божої та напилися смачної водиці із монастирської криниці.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест