Школярі Підкамінщини та працівники НПП «Північне Поділля» провели толоку до Всесвітнього дня довкілля

17.04.2014 admin ЕкоосвітаНовини

Толока Підкамінь 1Працівники відділу еколого-освітньої роботи та  Підкамінського природоохоронного науково-дослідного відділу Національного природного парку «Північне Поділля», разом з учнями 6 класу Підкамінської середньої школи та їх керівником – вчителем трудового навчання – Романом Михайловичем Данилюком  провели толоку до Всесвітнього дня довкілля у селищі Підкамінь.

Під час толоки було прибрано від побутового сміття території поблизу Домініканського монастиря та територію геологічної пам’ятки природи «Камінь».

Величезна кількість сміття, що було зібрано під час толоки, промовисто вказує на рівень культури стихійних рекреантів. Але завдяки зусиллям працівників парку та школярів, території навколо монастиря прибрано й тепер їх чистотою любуватимуться усі, хто у Великодні дні відвідуватиме цю стародавню святиню.

Окрім того, після толоки працівники парку провели для учнів науково-пізнавальну екскурсію природою рідного краю.

Адміністрація НПП «Північне Поділля» звертається до усіх, хто не байдужий до стану природного довкілля, з проханням проявити свій громадянський обов’язок – вийти на весняну толоку та очистити від побутового сміття мальовничу природу нашого краю.Толока Підкамінь 4

Толока Підкамінь 5Толока Підкамінь 6Толока Підкамінь 2Толока Підкамінь 3

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест