Школярі-мандрівники відвідали Комплексну геолого-ботанічну пам’ятку природи «Триніг» НПП «Північне Поділля»

09.06.2017 admin ЕкоосвітаНовини

8 червня працівники відділу рекреації та туризму спільно з колегами відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели мандрівку по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті «Триніг» для учнів 8-х класів Бродівської середньої школи №3.

Під’їжджаючи до місця початку маршруту учнів вже зацікавили дві вершини гір, які вони побачили перед собою. Для них вони здалися такі високі і недосяжні. Та піднімаючись крок за кроком і роздивляючись цікаві об’єкти, а саме: джерельце-витік річки Стир, лісову годівницю, буки-патріархи, школярі навіть і не зауважили як здолали першу вершину – гору Збараж. Та найцікавіше мандрівників чекало попереду, адже до скелі «Трині» ще є багато цікавого. Особливу увагу привернули величезні камені, яких немало стрічається по всьому туристичному маршруті. Інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» розповіли школярам  про походження мажорних закам’янілих глиб, про те, що кожна із них має свою назву. Коли  група школярів-мандрівників підійшла до глибокого яру, який розділяє дві гори – Збараж та Триніг, усі стали гадати як же найкраще  перебратися на протилежну сторону. Звичайно хлопці запропонували свою допомогу дівчатам, показавши таким чином свою підтримку і засвідчивши дружбу класу. Але тут не потрібно було так випробовувати свої сили, оскільки маршрутом передбачена стежина по схилу яру.

Невдовзі перед очима школярів завиднілася скеля «Триніг», яка височіє серед букового лісу. На цьому місці зупинка була чи ненайдовшою.

На закінчення екскурсії школярі  побували на старій каменоломні. Усі настільки захопилися красою цієї місцевості, здавалося, ніби й забули, що пройдено кілька кілометрів, але втома зовсім не нагадувала про себе юним природолюбам.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест