Щороку у березні-квітні регіоном мігрують птахи

10.03.2013 admin Екоосвіта

Щороку у березні-квітні регіоном мігрують птахи – численні зграї лебедів, гусок, качок та інших, різноманітними «шеренгами» і «кутами» повертаються з місць зимівлі до місць гніздування. Під час міграції птахи утворюють змішані зграї, до складу яких також входять рідкісні та занесені до Червоної книги України види. Перепочивають птахи на водоймах і полях, де живляться озиминою та рештками сільгоспкультур.
Так склалося, що велика кількість пернатих приваблює багатьох охочих їх вполювати. Проте, на сьогоднішній день в Україні весняне полювання заборонено, а на охочих до такого полювання згідно із законом чекає відповідальність.
Це може бути адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі до 2040,00 грн., позбавлення права полювання на строк до трьох років, конфіскації рушниць, інших використаних під час полювання знарядь і засобів та незаконно добутого. У разі знищення червонокнижних птахів, а також незаконного полювання на територіях і об’єктах природно-заповідного фонду, порушників може бути притягнуто до кримінальної відповідальності. При цьому, притягнення до відповідальності не звільняє порушників від обов’язку відшкодувати шкоду, завдану унаслідок незаконного добування тварин.
Вкотре закликаємо громадян дбайливо ставитись до навколишнього природного середовища, не порушувати закон, а мисливців до того ж вгамувати мисливську пристрасть і дочекатись дозволених строків полювання. Також запевняємо про невідворотність настання покарання винних осіб.
Дякуємо за розуміння!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест