Природознавчі лекції для учнів та студентів від Національного природного парку «Північне Поділля»

09.09.2015 admin ЕкоосвітаНовини

1Працівники відділу екологічної освіти спільно із відділом рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», прочитали екологічну лекцію на тему «НПП «Північне Поділля» – як природоохоронний феномен Брідщини» для учнів Ясенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та студентів першого курсу різних спеціальностей Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича.

Метою лекції було: надання учням та студентам інформації про те, що таке Національний природний парк, яка основна мета діяльності та його створення, де установа розташована, які території та об’єкти ПЗФ охоплює. Також працівники парку продемонстрували молоді мультимедійну презентацію, в якій більш детально було подано інформацію про НПП «Північне Поділля», зокрема його туристичний потенціал, у фотографіях. Таким чином, вихованці мали змогу дізнатися про перший природоохоронний резерват в Європі та в Україні – «Пам’ятку Пеняцьку», багато цікавого дізнатися про туристичні маршрути парку.

Окрім того, учні Ясенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів мали змогу взяти участь у еко-вікторині «Природознавець». Учасники повинні були відповісти на поставлені запитання, розгадати зашифровані слова, віднайти замасковані у картинка зображення тварин. Переможці вікторини були нагородженні грамотами та призами.

Завдяки лекціям молодь почерпнула знання про унікальні природні об’єкти на території Бродівського району, про цікаві рідкісні види рослинного і тваринного світу району та екологічні проблеми Бродівщини.

234567

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест